Адвокатське об'єднаннянтеЛекс"

           Attorneys at Law "InteLex"

 

 

 
Головна

Про компанію

Юристи
Послуги
Наші партнери
Web-архів

Pro bono

 

 

 

 

 

 

 

Адвокатське об'єднання "Інтелекс", будучи частиною суспільства, не може і не хоче залишатись осторонь суспільного життя. Ми прагнемо, щоб ресурси та вміння компанії були спрямовані на захист прав та інтересів тих, хто цього потребує.

 

Саме тому, фахівці компанії беруть участь у різних некомерційних проектах, метою якої є надання правової допомоги, виходячи із принципу "суспільної користі".

 

Керуючись вказаним принципом, юристами компанії надано правову допомогу Римо-католицькій громаді міста Винники, щодо спору про право громади на користування культовою спорудою - ансамблю римо-католицького костьолу, який є українською пам’яткою культурної спадщини XVIII століття.

 

Фахівцями компанії надано юридичну допомогу релігійній громаді Української греко-католицької Церкви  "Святого Івана Хрестителя" (Івано-Франківськ) щодо права землекористування для будівництво культової споруди.

 

Компанія намагається надавати можливості для закріплення здобутих теоретичних навиків студентами-юристами, створюючи умови для проходження останніми практики.

 

Пріоритетним для компанії, при здійсненні принципу "для суспільної користі", є можливість надання юридичного супроводу діяльності Народного футбольного клубу "УРАГАН".

 

Ми були і залишаємось відкритими. А тому, завжди готові розглянути пропозиції щодо участі компанії в реалізації суспільно важливих і корисних проектів.   

  

   

Контактна інформація 

поштова адреса: вулиця Шевченка, 37 офіс 1

місто Івано-Франківськ, Україна, 76018

телефон/факс: +38 0342 506-110

e-mail: office@intelex.org.ua